wynajem aut

Auta zastępcze oferowane przez wypożyczalnie

Mnóstwo osób nie wyobraża sobie już codziennego życia bez samochodu – własne auto pozwala nam szybko dostać się w dowolne miejsce, na zakupy, do przyjaciół, na koncert, do pracy, na urlop. Jest to przede wszystkim oszczędność czasu – podróż komunikacją miejską lub międzymiastową trwa zazwyczaj dłużej (ze względu na przystanki) niż ta sama droga wykonana samochodem.

Wynajem aut jest komfortowy

wynajem aut Codzienna eksploatacja auta może jednak sprawić, że któreś z jego elementów ulegną zużyciu – musimy wówczas odstawić pojazd do warsztatu na czas naprawy. Jeżeli zależy nam na podróżowaniu przez te kilka dni w sposób komfortowy, możemy zdecydować się na niedrogi wynajem aut w Tarnowie. Auto zastępcze pozwoli nam na wygodną jazdę do czasu naprawienia własnego samochodu. To rozwiązanie sprawdza się także wówczas, gdy byliśmy uczestnikami kolizji drogowej i z winy osoby trzeciej nasz własny samochód uległ uszkodzeniu. Wówczas wynajem auta zastępczego może potrwać do czasu aż rozliczymy szkody z firmą ubezpieczeniową. Wiele wypożyczalni samochodów zapewnia, że auto zastępcze udostępniane jest bez konieczności wpłacenia kaucji, wszystko odbywa się bezgotówkowo poprzez cesję wierzytelności.

wynajem aut Dodatkowo taki wynajem auta zastępczego nie posiada limitu kilometrów. Samochody oferowane przez wypożyczalnie są zawsze sprawne technicznie, a także odznaczają się idealnym stanem technicznym. Pojazdy osobowe pozwalają na przewóz do 5 osób. Posiadają pełne ubezpieczenie – OC, AC, NNW i Assistance. Park samochodowy wielu wypożyczalni jest naprawdę rozbudowany – do wypożyczenia przeznaczone są pojazdy hatchback, kombi, liftback, sedan oraz van. Komfort podczas jazdy zapewnia sprawna klimatyzacja, a także wspomagania kierownicy. Kontrola trakcji zapewnia bezpieczną jazdę, gdyż nie dopuszcza do nadmiernego poślizgu kół mimo nagłego przyspieszania. Ponadto wiele z proponowanych aut jest wyposażonych w czujnik cofania, który informuje nas o zbliżaniu się do przeszkody. Specjalny sygnał dźwiękowy przekazuje informację, w jakiej odległości od przeszkody się znajdujemy. Czujniki parkowania są uważane przez wielu kierowców za ułatwienie, które pozwalają na bezpieczną, bezstresową jazdę. Wypożyczalnie oferują pojazdy wyposażone w ręczną lub automatyczną skrzynię biegów.

Tak szeroki wybór samochodów we flocie wypożyczalni sprawia, że każdy może bez problemu zdecydować się na auto, które w pełni odpowiada jego wymaganiom. Wypożyczalnie samochodów oferują nie tylko auta zastępcze, ale też wypożyczania na przykład w celu dojazdu na wesele.