firma przeprowadzkowa

Jakie usługi dodatkowe oferują firmy przeprowadzkowe?

Przeprowadzka stanowi duży kłopot dla wielu osób – wymaga poświęcenia sporej ilości czasu na wybór niezbędnych do przewozu przedmiotów, ich zapakowanie, zabezpieczenie, zniesienie po schodach czy nawet załadowanie do samochodu.Nie każdy jest jednak w stanie poradzić sobie z przygotowaniem mienia do przewozu – mowa tu między innymi o osobach starszych bądź chorych, które nie są w stanie samodzielnie dźwigać mebli, a nawet schylać się po nie.

Warunki współpracy a przeprowadzka

firma przeprowadzkowaNa takie sytuacje przygotowane są firmy przeprowadzkowe. Coraz rzadziej zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa decydują się samodzielnie przewozić przedmioty. Jest tak dlatego, że wymaga to czasu, odpowiedniego środka transportu, a także zespołu, który będzie w stanie załadować i rozładować mienie. Znacznie lepszym wyborem jest wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Wbrew pozorom skorzystanie z ich usług nie jest kosztowne – cały przewóz może zostać zrealizowany za kilkaset złotych w sposób szybki, bezpieczny i z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta. Oprócz samego załadunku, transportu i rozładunku pracownicy oferują wiele usług dodatkowych, które często wybierane są przez klientów.

firma przeprowadzkowaNależą do nich, chociażby zapakowanie i zabezpieczenie przedmiotów. Fachowcy dysponują specjalnymi foliami i kartonami, w które umieszczają meble, aby te się nie zniszczyły. Co więcej, zniosą mienie z wyższych kondygnacji i zapakują je do samochodu. Jeżeli klient ma taką potrzebę, jego przedmioty mogą tymczasowo trafić do magazynu na przechowanie. Jeśli jednak chce błyskawicznie otrzymać meble, wówczas firma pojedzie pod wskazany adres. Po dotarciu pracownicy mogą wnieść wszystkie przedmioty do domu bądź mieszkania i umieścić je w wyznaczonych miejscach. Do zadań dodatkowych firm przeprowadzkowych często należy też wywóz niepotrzebnych przedmiotów i śmieci, które powstały na skutek przeprowadzki. Inne, interesujące usługi dodatkowe proponuje, chociażby firma przeprowadzkowa z Warszawy – warto się z nią skontaktować i uzgodnić warunki współpracy. W większości przypadków działalność przedsiębiorstw przeprowadzkowych nie ogranicza się wyłącznie do świadczenia usług dla osób prywatnych.

Również inne firmy mogą przewieźć sprzęt elektroniczny, materiały budowlane lub inne przedmioty. To opłacalny wybór dla zakładów, które w danym momencie nie dysponują własnym środkiem transportu lub chcą mieć pewność w pełni bezpiecznego transportu. Ostatecznie poniesione koszty nie powinny wynieść więcej niż około 300 lub 400 złotych za godzinę pracy.