car hire

Wynajem samochodu na studniówkę

Studniówka to wydarzenie, do którego czas odliczają wszyscy trzecioklasiści od początku roku szkolnego. Symbolicznie uroczystość ta powinna odbyć się na 100 dni przed egzaminem dojrzałości – ciężko jednak precyzyjnie trafić w taki termin, dlatego z reguły już od początku stycznia licealiści z całego kraju mogą bawić się na studniówkach.

Car hire i wysokiej klasy pojazdy

car hireIstnieje kilka zwyczajów czy przesądów, które – mimo że w zabobony w dzisiejszych czasach już nikt nie wierzy – nadal są praktykowane przez wiele osób. To na przykład zakładanie czerwonej bielizny – kolor czerwony jest barwą życia (w końcu to symbol krwi i uczuć – miłości), to też kolor królewski, świadczy o odwadze i pewności siebie. Bielizna w tym kolorze ma sprawić, że egzamin dojrzałości pójdzie wyjątkowo pomyślnie. Niektórzy decydują się na założenie na nadgarstek czerwonej nitki, która ma mieć również moc czynienia dobra – tj. dobrych wyników na maturze. Standardem jest nieścinanie włosów od studniówki do matury. Takich przesądów o długiej tradycji można by wymieniać wiele – jednak pojawiają się też nowe zwyczaje, na przykład coraz większa liczba przyszłych maturzystów decyduje się na przyjazd na studniówkę ekskluzywnym samochodem. Oczywiście nie są ich właścicielami, mało kto może przecież pochwalić się Fordem Mustangiem czy BMW.

car hireMłodzież chce poczuć się wyjątkowo w dniu swojej uroczystości, dlatego tak bardzo liczy się dla nich oprawa tego wydarzenia. Impreza nie odbywa się już w sali gimnastycznej szkoły, a w jak najlepszych salach restauracyjnych czy hotelowych. Ich właściciele dbają o wyjątkowe dekoracje, które swoim poziomem dorównują tym z wesela. Dziewczęta ubierają się w piękne, niemal balowe suknie, a na miejsce uroczystości docierają w wynajętych, luksusowych samochodach. Taki wysokiej klasy pojazd można bowiem wynająć za niewielkie pieniądze – pozwalają na to usługi car hire warsaw, które obecne są w stolicy, ale naśladuje je coraz więcej miast. Dzięki takiej usłudze można wypożyczyć dowolny, wybrany przez siebie pojazd, w przypadku studniówki – na jeden dzień, ale istnieje też możliwość wynajmu długoterminowego. Wynajmując samochód z kierowcą, nie musimy martwić się o bezpieczeństwo podczas jazdy ani o szybkie dotarcie na miejsce.

Na taką wyjątkową okoliczność, jaką jest studniówka, warto wynająć ekskluzywny samochód, którym nie poruszamy się na co dzień. Dzięki temu zyskamy o wiele więcej wspomnień związanych ze studniówką, a impreza z pewnością będzie niezapomniana i nastawi nas pozytywnie do wyzwań czekających nas w niedalekiej przyszłości.